Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
w Tomaszowie Lubelskim
 
            

certyfikat eurorenoma
 

Witamy na naszej stronie!                                                                                    


 
Adresy poczty elektronicznej i ważniejsze telefony
 
CENTRALA:
(84) 664 44 11 ~ 19
Dyrektor Naczelny
lek. med. Andrzej Kaczor
tel.: (84) 664-44-11 w. 301
fax.: (84) 664-25-21
email: a.kaczor@szpital-tomaszow.pl
 
Zastępca Dyrektora d/s Lecznictwa
lek. med. Dionizy Hałasa
tel.: (84) 664-44-11 w. 302
fax.: (84) 664-25-21
email: d.halasa@szpital-tomaszow.pl
 
Zastępca Dyrektora d/s Techniczno-Eksploatacyjnych
mgr inż. Ryszard Zyza
tel.: (84) 664-44-11 w. 488
fax.: (84) 664-25-21
email: r.zyza@szpital-tomaszow.pl
 
Sekretariat
Dorota Kańkowska
tel.: (84) 664-44-11 w. 303
fax.: (84) 664-25-21
email: sekretariat@szpital-tomaszow.pl
Kierownik Działu Służb Pracowniczych
mgr Jolanta Krawczyk
tel.: (84) 664-44-11 w. 444
fax.: (84) 664-25-21
email: j.krawczyk@szpital-tomaszow.pl
 
Główny Księgowy
mgr Elżbieta Henzel
tel.: (84) 664-44-11 w. 460
fax.: (84) 664-25-21
email: e.henzel@szpital-tomaszow.pl
 
Naczelna Pielęgniarka
mgr Krystyna Grabowska
tel.: (84) 664-44-11 w. 448
fax.: (84) 664-25-21
email: k.grabowska@szpital-tomaszow.pl
 
Kierownik Rejestru Usług Medycznych i Statystycznych
Grażyna Wawro
tel.: (84) 664-44-11 w. 371
fax.: (84) 664-25-21
email: g.wawro@szpital-tomaszow.pl
 
Izba Przyjęć
tel.: (84) 664-37-55
(84) 664-44-11 w. 306
 
Poradnia Specjalistyczna
tel.: (84) 664-36-66
(84) 664-44-11 w. 427
SP ZOZ
Tomaszów Lubelski
Główna | O nas | Zamówienia publiczne | Mapa dojazdu | Kontakt | Uwagi do strony
© 2009 SP ZOZ Tomaszów Lubelski. Prawa zastrzeżone.